Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Overzicht trainingstijden

Overzicht trainingstijden

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
RKTVC JO8-1 18.00 - 19.00
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC JO8-2 18.00 - 19.00 Roderik Visser
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC JO8-3 18.00 - 19.00 Michelle Lyons
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC JO9-1 18.00 - 19.00 Eelco van Ommeren, Geurt Verwoert, Andrew Blankestijn
  • 3E2
  • 5L
  • -
RKTVC JO9-2 18.00 - 19.00 Peter van de Sluis
  • 3F4
  • 5R
  • -
RKTVC JO10-1 18.00 - 19.00 Rutger Huisman, Majid Boudou
  • 5H4
  • 4L
  • -
RKTVC JO10-2 18.00 - 19.00 Daniel Kil
  • 5G2
  • 4R
  • -
RKTVC JO13-1 18.30 - 20.00 Eric de Leeuw, Joop Netten
  • 5G
  • 8
  • -
RKTVC JO15-1 18.30 - 20.00 Stefan de Jong, Richard Hoekstra, Maikel Geurtsen
  • 3E
  • 7
  • -
RKTVC JO15-2 18.30 - 20.00 Roderik Visser
  • 3F
  • 9
  • -
RKTVC JO16-1 18.30 - 20.00 Jesper Wentholt
  • 5H
  • 10
  • -
RKTVC JO12-1 19.00 - 20.00 Wim Bouman, Serge van Merkestein, Silvan Vincent
  • 2C
  • 3L
  • -
RKTVC JO12-2 19.00 - 20.00 Theo van den Broek, Dennie Hofsommer
  • 2D
  • 2L
  • -
RKTVC JO17-1 20.00 - 21.30 Theo van den Broek
  • 3F
  • 5
  • -
RKTVC JO19-1 20.00 - 21.30 Stefan Haaksman, Vladimir Laisina
  • 3E
  • 4
  • -
RKTVC JO19-2 20.00 - 21.30 Dennie Jansen
  • 5G
  • 11
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
RKTVC JO7-1 18.00 - 19.00
  • 2C
  • 4L
  • -
RKTVC JO7-2 18.00 - 19.00 Bert Witteveen
  • 2C
  • 4L
  • -
RKTVC JO7-3 18.00 - 19.00 Mohamed Makhloufi
  • 2D
  • 4R
  • -
RKTVC JO7-4 18.00 - 19.00
  • 2D
  • 4R
  • -
RKTVC JO11-1 18.00 - 19.00 Henk Altena
  • 5H4
  • 3L
  • -
RKTVC JO11-2 18.00 - 19.00 Abid El Kaddouri
  • 5H3
  • 6L
  • -
RKTVC JO11-3 18.00 - 19.00
  • 5G2
  • 3L
  • -
RKTVC JO15-3 18.30 - 20.00 Soulimane (Fayz) El Haddad
  • 3E
  • 5
  • -
RKTVC JO16-1 18.30 - 20.00 Jesper Wentholt, Oubayd el Boukrioui
  • 1A
  • 1
  • -
RKTVC JO16-2 18.30 - 20.00 Niels Vos
  • 3F
  • 2
  • -
RKTVC MO17-1 19.00 - 20.00 Dennie Jansen
  • 5H
  • 8
  • -
RKTVC 1 (zon) 20.00 - 21.30 Ger Henskens
  • 5G
  • 7
  • -
RKTVC 2 20.00 - 21.30 Kees de Keijzer
  • 3E
  • 12
  • -
RKTVC 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jeffrey van Maurik
  • 5H
  • 9
  • -
RKTVC 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • 2D
  • 3
  • -
RKTVC 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Suat Tunc
  • 3F
  • 10
  • -
RKTVC VR1 20.00 - 21.30
  • 2C
  • 11
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
RKTVC 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • 3E
  • 4
  • -
RKTVC 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • 3F
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
RKTVC JO8-1 18.00 - 19.00
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC JO8-2 18.00 - 19.00 Roderik Visser
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC JO8-3 18.00 - 19.00 Michelle Lyons
  • 2C
  • 6
  • -
RKTVC JO9-1 18.00 - 19.00 Eelco van Ommeren, Geurt Verwoert, Andrew Blankestijn
  • 3E2
  • 5L
  • -
RKTVC JO9-2 18.00 - 19.00 Peter van de Sluis
  • 3F4
  • 5R
  • -
RKTVC JO10-1 18.00 - 19.00 Rutger Huisman, Majid Boudou
  • 5H4
  • 4L
  • -
RKTVC JO10-2 18.00 - 19.00 Daniel Kil
  • 5G2
  • 4R
  • -
RKTVC JO13-1 18.30 - 20.00 Eric de Leeuw, Joop Netten
  • 5G
  • 8
  • -
RKTVC JO15-1 18.30 - 20.00 Stefan de Jong, Richard Hoekstra, Maikel Geurtsen
  • 3E
  • 7
  • -
RKTVC JO15-2 18.30 - 20.00 Roderik Visser
  • 3F
  • 9
  • -
RKTVC JO16-1 18.30 - 20.00 Jesper Wentholt, Oubayd el Boukrioui
  • 5H
  • 10
  • -
RKTVC JO12-1 19.00 - 20.00 Wim Bouman, Serge van Merkestein, Silvan Vincent
  • 2C
  • 3L
  • -
RKTVC JO12-2 19.00 - 20.00 Theo van den Broek, Dennie Hofsommer
  • 2D
  • 2L
  • -
RKTVC JO17-1 20.00 - 21.30 Theo van den Broek
  • 3F
  • 5
  • -
RKTVC JO19-1 20.00 - 21.30 Stefan Haaksman, Vladimir Laisina
  • 3E
  • 4
  • -
RKTVC JO19-2 20.00 - 21.30 Dennie Jansen
  • 5G
  • 11
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
RKTVC JO7-1 18.00 - 19.00
  • 2C
  • 4L
  • -
RKTVC JO7-2 18.00 - 19.00 Bert Witteveen
  • 2C
  • 4L
  • -
RKTVC JO7-3 18.00 - 19.00 Mohamed Makhloufi
  • 2D
  • 4R
  • -
RKTVC JO7-4 18.00 - 19.00
  • 2D
  • 4R
  • -
RKTVC JO11-1 18.00 - 19.00 Henk Altena
  • 5H4
  • 3L
  • -
RKTVC JO11-2 18.00 - 19.00 Abid El Kaddouri
  • 5H3
  • 6L
  • -
RKTVC JO11-3 18.00 - 19.00
  • 5G2
  • 6R
  • -
RKTVC 6 (zon) 18.30 - 20.00
  • 5H
  • 1
  • -
RKTVC JO15-3 18.30 - 20.00 Soulimane (Fayz) El Haddad
  • 3E
  • 5
  • -
RKTVC JO16-2 18.30 - 20.00 Niels Vos
  • 3F
  • 2
  • -
RKTVC MO17-1 19.00 - 20.00 Dennie Jansen
  • 5H
  • 8
  • -
RKTVC 1 (zon) 20.00 - 21.30 Ger Henskens
  • 5G
  • 7
  • -
RKTVC 2 20.00 - 21.30 Kees de Keijzer
  • 3E
  • 12
  • -
RKTVC 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jeffrey van Maurik
  • 5H
  • 9
  • -
RKTVC VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Suat Tunc
  • 3F
  • 10
  • -
RKTVC VR1 20.00 - 21.30
  • 2C
  • 11
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!